Özel Tasarım E-Ticaret Paketleri

Standart plan
9000 ₺
Businnes plan
10400 ₺
Premium plan
12400 ₺
Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı 1000 GB 1500 GB 3500 GB
E-Posta Hesabı 10 Adet 30 Adet 50 Adet
Ticket & Telefon ile Teknik Destek
Mobil Uyum
Sosyal Medya Entegrasyonu
Blog / İçerik Yönetimi -
256bit SSL Güvenlik Sertifikası -
Kredi Kartı Modülü -
Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
Ürün Karşılaştırma Modülü - -
Ürün Favori Modülü - -
Ürün Nitelik Modülü - -
Slider Banner Yönetimi
Toplu Fiyat Güncelleme - -
E-Bülten Modülü - -
Akıllı Filtreleme Modülü - -
Gelişmiş Arama Modülü -
Kargo Takip Modülü
Anlık Bildirim Modülü
Ürün Yorumlama Modülü
Ürün Puanlama Modülü -
Demoyu İncele Demoyu İncele Demoyu İncele

Sıkça Sorulan Sorular

Sorunuzun cevabını göremiyorsanız, iletişim formumuzdan bize E-Mail gönderebilirsiniz.

Evet. Paketlerden herhangi birisini satın almanız durumunda web siteniz gün içerisinde ekibimiz tarafından kurulur. Kurulum tamamlandıktan sonra yine gün içerisinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yönetim paneli yapısının hem mobil uyumlu olması hemde kolay kullanıcı arayüzüne sahip olması nedeniyle e-ticaret sitenizi rahatlıkla yönetebileceksiniz. Siz sadece satışlarınıza odaklanın. Dotcomsoft mühendisleri sizin için herşeyi düşündü.

E-ticaret sürecinizin başından itibaren sizlere yardımcı olmak teknik ekibimizin öncelikli görevi. Bu aşamada e-ticaret süreçlerinin tamamında Dotcomsoft teknik destek ekibi yanınızda.

Tüm Dotcomsoft hazır e ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alanadı ve SSL sertifikası dahildir. Ek ücret ödemezsiniz. Mevcut bir alan adınız varsa dilerseniz bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Dotcomsoft e-ticaret paketlerinin demo versiyonlarının tamamını inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz süre boyunca demo panel kısmınında incelemesini yapabilirsiniz.

Türkiye’de aktif olarak hizmet veren tüm banka sanal pos altyapıları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Ek olarak sistemimiz birçok ödeme sistemi ile de entegredir.

Müşteri Yorumları

Müşteri memnuniyeti en büyük hedefimizdir. Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediğine bakın.

Dotcomsoft ile çalışmaya başladıktan sonra e-ticaret dünyasında bizde yerimizi başarıyla almış olduk. Sürekli güncellenen alt yapısı ve müşteri destek sistemi sayesinde dotcomsoft 'tan çok memnun kaldık.

Pehlül K.

Şirket Müdürü

Şirket olarak e-ticaret yapmaya karar verdiğimizde önümüzde birçok seçenek vardı. Fakat dotcomsoft ile tanıştıktan sonra bizimle sürecimizin her aşamasında ilgilenmeleri firmadaki herkesi çok memnun etti. Çünkü e-ticaret gerçekten ilgi ve emek istiyor. Dotcomsoft yöneticilerine ve ekip üyelerine çok teşekkür ederim. 

Abdullah E.

Genel Müdür

Fabrika olarak üretim planımızın iyi bir süreçten geçmesinden sonra ürünlerimizi e-ticaret sitemizden satmayı planlıyordu. Dotcomsoft ile tanıştıktan sonra kendi pazarımızın haricinde dijital dünyada yeni bir pazarla daha tanışmış olduk. 

Alt yapılarının çok güçlü olması nedeniyle hiçbir problem yaşamadık. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Serkan D.

Fabrika Müdürü

Türkiye'de ve Dünya genelinde e-ticaret alt yapısı için firmaların ortak tercihi Dotcomsoft E-ticaret alt yapısı oldu.