Hakkımızda

7/24 Destek

Sürekli güncel müşteri destek sistemi ile tüm sorunlarınıza hemen cevap bulun.

Güvenli Ödeme

Uzun yıllar süren AR-GE çalışmaları çerçevesinde %100 güvenli bir ödeme alt yapısı geliştirdik.

Güncelleme Hizmeti

Sisteminiz bulut teknolojilerde yedeklendiği için olası durumlarda alt yapınız her daim güncel kalacaktır.

İstatistik

E-ticaret alt yapısında en çok dikkat çeken detay doğru istatistik modülleridir. Dotcomsoft e-ticaret alt yapısında bu mümkün.

Neden Dotcomsoft?

Dotcomsoft E-Ticaret Yazılımını Tercih Etmeniz İçin Birçok Neden Var!

Biz dotcomsoft.com.tr olarak, dijital dünyada çığır açan çözümler sunan bir yazılım şirketiyiz.

Misyonumuz, işletmelerin online varlıklarını en üst düzeye çıkaracak, kullanıcı dostu ve yenilikçi e-ticaret yazılım çözümleri sunarak, dijital dünyada bir adım öne çıkarmaktır.

Yenilikçi E-Ticaret Çözümleri İşimiz, müşterilerimizin e-ticaret potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak ve çevrimiçi varlıklarını güçlendirmek.

Geliştirdiğimiz e-ticaret yazılımları, kullanıcı dostu arayüzleri, güçlü altyapıları ve ölçeklenebilir mimarileri ile işletmelerin dijital dünyada öne çıkmasını sağlar.

Sektör lideri çözümlerimizle, işletmeniz için en uygun e-ticaret stratejilerini oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Hakkımızda

Sende Hemen E-Ticarete Başla!

Anahtar Teslim E-Ticaret Sitesi

Sizde hemen e-ticaret sitenizi açarak, domain, yedekleme, ve ödeme ayarları gibi konularla meşgul olmayın. Dotcomsoft  eticaret paketlerinde hepsi var.

Mobil cihazlarla ile tam uyumlu

E-ticaret alt yapınız ile mobil dünyada da varlığınızı koruyun. Tüm cihazlarla entegre çalışan web siteniz sayesinde satışlarınızı her kanaldan rahatlıkla yürütün. 

Google Dostu Alt Yapı

Seo dostu yapısı sayesinde ürünlerinizi eklerken google'ın kritilerine uygun bir şekilde seo ayarlarınızı yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde arama motorlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Hakkımızda

Türkiye'nin E-Ticaret yazılımı konusunda çok önemli çalışmalar yürüten Dotcomsoft ekibi kendi bünyesinde ürettiği dijital ürünler sayesinde müşterilerinin taleplerine hızlı çözümler sunmaktadır.

Bu bağlamda alanında deneyimli uzman kadrosu ile sürekli kendisini yenileyen Dotcomsoft ülkemizdeki yerli yazılım ihtiyacına da cevap verebilmektedir. Sürekli kendisini yenileyen ve gelişime açık bir ekip çalışması ile müşterilerimizin E-ticaret yazılım ihtiyaçlarına en etkili çözümler sunmaktayız.

Dünyadaki web teknolojileri ile entegre çalışan ekibimiz bu bağlamda sorunsuz hizmet vermektedir.

E-ticaret ve özel yazılım talepleriniz için ön projelendirme parak ihtiyaçlarınıza etkili çözümler üretiyoruz.

Alanında deneyimli uzman kadrosu ile Dotcomsoft e-ticaret ihtiyaçlarınıza tam çözüm üretmektedir.


Akıllı E-Ticaret Yazılımı

Dotcomsoft olarak Türkiye'de sürdürülebilir bir yazılım ürünü olan E-Ticaret konusunda özel AR-GE çalışmalarımız sonrasında Türkiye'nin E-Ticaret yazılımını hayata geçirmiş olduk.

Noktacom Medya Reklam ve Bilişim Ltd. Şti'nin bir markası olan Dotcomsoft, güçlü alt yapısı ile müşterilerinin e-ticaret tarafındaki taleplerine destek olmaktadır. Geliştirdiği güçlü yazılımlar ile müşterilerinin bu alandaki taleplerine uzun soluklu cevap verebilen Dotcomsoft, bu alanda kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji markasıdır.

GÜÇLÜ ALT YAPI PROFESYONEL DESTEK

Son web teknolojileri ile geliştirilen e-ticaret yazılım ürünümüz sayesinde müşterilerimizin e-ticaret ihtiyaçları sorunsuz bir şekilde karşılanmış oluyor. Dotcomsoft markası olarak en çok önemsediğimiz konulardan birisi olan teknik destek ve e-ticaret eğitimleri ile müşterilerimizin akıllarındaki soru işaretlerini tamamiyle cevaplamış oluyoruz.

Alanında deneyimli uzman kadrosu ile Dotcomsoft e-ticaret ihtiyaçlarınıza tam çözüm üretmektedir.


E-Ticaret Dünyasında En Güncel Fırsatlar Bizimle!

Web sitemizin e-ticaret dünyasında sizlere sunacağı birbirinden cazip fırsatlar ve yeniliklerle dolu haberler bölümüne hoş geldiniz!

Sizleri keşfetmeye, kazanmaya ve e-ticaretin heyecan verici dünyasında yeni ufuklara yolculuk etmeye davet ediyoruz.

Tüm Haberler

Türkiye'de ve Dünyada Firmaların Tercihi

 Dotcomsoft ile akıllı e-ticarete  başla satışlarınız hemen artışa geçsin...

381,5 milyar TL

Türkiye'de E-ticaret Hacmi

321.742

E-Ticaret Yapan İşletme Sayısı

148 milyar TL

Yurt İçi Gerçekleşen Satış