Bizi Tanıyın

  • Kolay Yönetim

  • Mobil Uyum

  • Teknik Destek

  • Güçlü Alt Yapı

Tüm ihtiyaçlara cevap verebilen güçlü bir e-ticaret yazılımı ürettik.

Dotcomsoft e-ticaret yazılımı içerisinde barındırdığı 60'tan fazla modülü sayesinde işini internete taşımak isteyenlere muhteşem bir deneyim sunuyor. 

İşinizi kolaylaştırmak ve satışlarınızı arttırmak için mühendislerimiz tarafından hazırlanan dotcomsoft e-ticaret alt yapısında işini aşkla yapan deneyimli mühendisler bulunuyor. 

Kolay Kullanım

E-ticaret siterinde yer alan karmaşık yönetim paneli yapısı dotcomsoft ile artık tamamen ortadan kalkıyor.  

%100 Mobil Uyum

Tüm cihazlar ile uyumlu çalışan bir online satış sitesine sahip olabilirsiniz. Mobil uyumlu yönetim paneli ile de web sitenizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek

E-ticaret projenizde ihtiyacınız olan her konuda ulaşabileceğiniz teknik destek ekibimizle sizin her zaman yanınızdayız.

Güçlü Alt Yapı

Dotcomsoft güçlü yazılım alt yapısı sayesinde e-ticaretiniz kesintisi olarak devam edecek. 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Gelişmiş bir e-ticaret alt yapısına sahip olmak herkesin hakkı!

E-ticaret süreçlerinde başarılı olabilmek için tüm müşterilerimize sürekli destek sunuyoruz. 

E-ticaret şirketleri için çok büyük bir unsur olan dijital pazarlama çok önemli bir yere sahiptir. Bu konuda yılların verdiği tecrübe ve başarılı referanslar ile müşterileremize destek sunuyoruz. 

Kendi sektöründe uzun yıllar süren başarılı projelerin bir uzantısı olarak geliştirdiğimiz e-ticaret yazılım alt yapısı 15 yıllık bir deneyimin ürünü.

Dotcomsoft ile çalışmaya başladıktan sonra e-ticaret dünyasında bizde yerimizi başarıyla almış olduk. Sürekli güncellenen alt yapısı ve müşteri destek sistemi sayesinde dotcomsoft 'tan çok memnun kaldık.

Pehlül K.

Şirket Müdürü

Şirket olarak e-ticaret yapmaya karar verdiğimizde önümüzde birçok seçenek vardı. Fakat dotcomsoft ile tanıştıktan sonra bizimle sürecimizin her aşamasında ilgilenmeleri firmadaki herkesi çok memnun etti. Çünkü e-ticaret gerçekten ilgi ve emek istiyor. Dotcomsoft yöneticilerine ve ekip üyelerine çok teşekkür ederim. 

Abdullah E.

Genel Müdür

Fabrika olarak üretim planımızın iyi bir süreçten geçmesinden sonra ürünlerimizi e-ticaret sitemizden satmayı planlıyordu. Dotcomsoft ile tanıştıktan sonra kendi pazarımızın haricinde dijital dünyada yeni bir pazarla daha tanışmış olduk. 

Alt yapılarının çok güçlü olması nedeniyle hiçbir problem yaşamadık. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Serkan D.

Fabrika Müdürü

İLETİŞİM

Yardım ve satış destek birimimiz sizin için hazır.

Adres
İstanbul : Hasanpaşa Mah, Nabizade Sk. No:82 Kadıköy - Kayseri : Barbaros Mahallesi Ziya Sokak Boğaziçi Plaza Bina No: 2/1 Kapı No: 41-42 Kocasinan/Kayseri
Telefon

İstanbul Ofis : (+90) 216 988 6010
Kayseri Ofis : (+90) 352 504 4691


Bizimle İletişime Geçiniz